Programa Zalla zine-antzokia noviembre 22-27 / 19:00

Astelehena 22 Lunes

BETI-JAI. EL TEMPLO OLVIDADO (dok 30 min)

Santiago Mazarro (Espainia)

YALLAH! (ani 7 min)

Nayla Nassar, Edouard Pitula, Renaud de Saint Albin, Cécile Adant, Anaïs Sassatelli, Candice Behague (Frantzia)

FARRUCAS (fik 17 min)

Ian de la Rosa (Espainia)

17 MINUTOS CON NORA (fik 19 min)

Imanol Ruiz de Lara (Espainia)

OSPEL (fik 17 min)

Xanti Rodríguez (Euskadi)

MIRAGE (fik 15 min)

​Sil van der Woerd (Herbehereak)

LA CINTA (fik 13 min)

Alberto Ruiz Rojo (Espainia)

Asteartea 23 Martes


EL LÍMITE INFINITO (dok 30 min)

Pablo Hernán Aulita (Argentina)


UR AZPIAN LORE (ani 14 min)

Iñaki Oñederra (Euskadi)


TOTEM LOBA (fik 22 min)

Verónica Echegui (Espainia)


MINDANAO (fik 17 min)

Borja Solar (Espainia)


AZUL (fik 12 min)

Emilio Martínez-Borso (Espainia)

GAUCHE TOUCHÉ (fik 18 min)

Alexandre Labarussiat (Frantzia)


EL RITUAL (fik 10 min)

Álvaro Moriano Díaz-Gúemes (Espainia)

Asteazkena 24 Miércoles

WHO IS VILAYTA (dok 25 min)

Germán Pinelo Castro (Espainia)

BLIND EYE (ani 6 min)

Isabela Littger de Pinho, Bruno Cohen, Rohit Kelkar, Yujia Wang, Germaine Colajanni, Rohan Deshchougule & Diego Porral Soldevilla (Frantzia)

FORASTERA (fik 20 min)

Lucía Aleñar Iglesias (Espainia)

JADAI: THE BROOME BRAWLER (fik 20 min)

Curtis Taylor & Nathan Mewett (Australia)

VOLVEMOS EN 5 MINUTOS (SPOTS PARALELOS) (fik 5 min)

Felipe Garrido Archanco (Espainia)

LA LUZ (fik 13 min)

Iago de Soto (Espainia)

LA BUTACA DE LA PUTA (fik 15 min)

Mar Navarro (Espainia)

LE PETIT CONTRAT (fik 20 min)

Hristo Todorov (Frantzia)

Osteguna 25 Jueves

THE MELTING POINT (dok 28 min)

Adrián San Román (Espainia)

LOOP (ani 8 min)

Pablo (Argentina)

CUCKOO! (fik 8 min)

Jörgen Scholtens (Herbehereak)

IZ KHOVRINO (fik 8 min)

Daria Elena Sashunina (Errusia)

HELTZEAR (fik 18 min)

Mikel Gurrea (Euskadi)

OROGENESE (ani 6 min)

Axel Vendrely, Damien Barthas, Lise Delacroix, Emma Gaillien, Pierre Legargeant, Roland Van Hollebeke (Frantzia)

TRUMIOAK (fik 12 min)

IKer Maguregi (Euskadi)

EGGSHELL (fik 13 min)

Ryan William Harris (Irlanda)

CATARINA (fik 16 min)

Pierre Amstutz (Frantzia)

Ostirala 26 Viernes

KUTXI, DE BERRIOZAR (dok 29 min)

Cristián Cruz (Espainia)

EL TITIRITERO (ani 18 min)

Rubén Hengesbach Barios (Espainia)

POLVO SOMOS (fik 28 min)

Estibaliz Urresola (Euskadi)

TAXI (fik 8 min)

Isaak Gracia (Espainia)

VOTAMOS (fik 14 min)

Santiago Requejo López-Matos (Espainia)

SINTRA III (fik 12 min)

Aitor Echeverría , Ivan Casajús (Espainia)

NO TE VERÁN CORRER (fik 12 min)

Miguel Casanova (Espainia)