Egitaraua Zalla zine-antzokia azaroak 21-26 / 19:00

Astelehena 21


EL VUELO DEL ABEJORRO (22 min dok)

Mary Cruz Leo Pérez (Espainia)


SYNCHRONIE PASSAGÈRE (8 min ani)

Julia Le Bras-Juarez, Emmie Marriere, Marianne Fourmanoit, Laura Techer, Louise-Marie Rousselie, Jean Delamarre, Alexis Prost (Frantzia)


CHAVAL (26 min fik)

Jaime Olias de Lima (Espainia)


EUH.. ETRANGE ÉTRANGER (4 min ani)

Jef Dubrana (Frantzia)


HARTA (23 min fik)

Júlia de Paz Solvas (Espainia)


ERRO BI (12 min fik)

Nagore Muriel Letamendia (Euskadi)


WORK IT CLASS! (8 min fik)

Pol Diggler (Espainia)


CEMENTO Y ACERO (17 min fik)

Oriol Villar (Espainia)

Asteartea 22


ETXETXIPIA (CASA PEQUEÑA) (15 min dok)

Marina Velázquez (Euskadi)


LES OISEAUX DE NUIT (4 min ani)

Emma Richet, Candice Yernaux, Juliette Buysschaert, Emma Feret, Rachel Cuvilliez (Frantzia)


ELLIE (19 min fik)

Fernando Bonelli (Espainia)


PARLEZ-VOUS? (9 min fik)

Aitor de Kintana (Euskadi)


SUELTA (20 min fik)

Javier Pereira (Espainia)


ENERO DEL 66 (14 min fik)

Jaime García Parra (Espainia)


VATIOS (14 min fik)

David Pérez Sañudo (Euskadi)

asteazkena 23


ANATOMÍA DUNHA SEREA (14 min dok)

Adriana Páramo Pérez (Espainia)


TEAR OFF (6 min ani)

Clément Del Negro, Charlotte Fargier, Héloïse Neveu, Camille Souchard, Nalini Bashin, Mikko Petremand, Matthias Bourgeuil (Frantzia)


HABIBI (9 min fik)

Guillermo Cabot Luján (Espainia)


CUERDAS (30 min fik)

Estibaliz Urresola (Euskadi)


EL AMOR AMENAZADO (15 min dok)

Héctor Herce (Espainia)


AITA (19 min fik)

Itsaso pOl (Euskadi)


DISPATCHERS (10 min fik)

Aitor Padilla (Espainia)


INÚTIL (8 min fik)

Raquel Guerrero (Espainia)


A ENTREVISTA (10 min fik)

Fernando Tato, Susana Sampedro (Espainia)

Osteguna 24 Jueves


MAMA (29 min dok)

Pablo de la Chica (Espainia)


CHIMBORAZO (7 min ani)

Keila Cepeda (Espainia)


NOT FOR SALE (17 min fik)

Alejandro Sánchez Porras, MIRIAM (Espainia, Erresuma Batua, Alemania)


LENTEJAS (8 min fik)

José Antonio Campos Aguilera (Espainia)


À BICYCLETTE (8 min ani)

Océane Lavergne, Benjamin Langagne, Lucas Durot, Pierre Cilluffo, Marine Beuvain, Kerrian Detay (Frantzia)


SOLO (20 min fik)

Alberto Gross Molo (Espainia)


OPERACIÓN FRANKENSTEIN (11 min ani)

José María Fernández de Vega (Espainia)


MESA PARA 3 (13 min fik)

Álvaro G. Company, Meka Ribera (Espainia)


SPIRICOM (14 min fik)

Ruben H. Perez , Carmen Nogueroles (Espainia)

Ostirala 25


EN EL CENTRO DE ESPARTARIA (25 min dok)

David Perea (Espainia)


FERME LES YEUX (7 min ani)

Manon Bérardengo, Audrey Defonte, Léo Depoix, Denis Koessler, Clémentine Laurent, Pierre Guislain, Chloé Boursier (Frantzia)


LA INQUILINA (9 min fik)

Lucas Paulino, Ángel Torres (Espainia)


PERPETUA FELICIDAD (21 min fik)

Isa Luengo, Sofia Estevez (Espainia)


ARNASA (16 min fik)

Raúl Barreras (Karrantza)


TONSER (23 min fik)

Mads Koudal (Dinamarka)


PISANKA (16 min fik)

Jorge Yúdice (Espainia)


APOLOGÍA DE EXTRARRADIO (15 min fik)

Raúl Monge (Espainia)

Larunbata 26

IKUSLEEN SARI BEREZIA


ENKARTERRIKO LABURMETRAIRIK ONENA


ANIMAZIOZKO LABURMETRAIRIK ONENA


FIKZIOZKO LABURMETRAIRIK ONENA


DOKUMENTALARIK ONENA


40. ENKARZINEREN LABURMETRAIRIK ONENA